0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

KĻŪSTIET RADOŠI

LĪDZ ŠIM MAZĀKĀ IZMĒRA Z SĒRIJAS PRIME LĒCA

NIKKOR Z 28 mm f/2.8

Šī lēca ir lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Ar platu, taču ne pārāk platu leņķi, lielisku cenu un pārsteidzoši jaudīga, tā ir gatava visam no ielas ainām līdz pat dabas ainavām un dažādiem portretiem.

Šī gaišā 28 mm prime lēca piedāvā plašu skata leņķi, kas palīdz ainā iekļaut daudz vairāk, kā arī 0,19 m minimālā fokusa distance padara to par lielisku lēcu dramatiskiem pietuvinājumiem. Plašais Z ietvars un noapaļotā f/2.8 apertūra ir apvienoti, lai nodrošinātu lielisku veiktspēju zemā apgaismojumā, un attēlu veidotāji var novietot savu priekšmetu fokusā pret ļoti mīkstu, dabisku fona miglojumu.

Ar NIKKOR Z 28 mm f/2.8 ir loti viegli uzņemt labas kvalitātes video. 28 mm fokālā lēca ir kinematogrāfiska klasika, un ar šādu vieglu lēcu lietotājs var izvēlēties, vai izmantot to turot rokās vai ar stabilizatoru.

Nikon-Z-28mm

Galveno būtisko funkciju kopsavilkums: NIKKOR Z 28 mm f/2.8

Gaiša f/2.8 plata leņķa lēca: 28 mm fokālais garums uzņem platleņķa uzņēmumus, kuri ir bagāti ar krāsām un kontrastu.

Ļoti viegli pārvietojama: lēca ir aptuveni 43 mm gara un sver aptuveni 155 g. Pietiekami maza, lai to varētu ielikt kabatā kopā ar kameru.

Skaists fona miglojums: platais Z ietvars un fiksētā f/2.8 noapaļotā 7 asmeņu apertūra sniedz ļoti mīkstu un dabisku fona miglojumu. 

Lielisks tuvplāns: ar 0,19 m lielu minimālo fokusa distanci tā sniedz lietotājiem iespēju iegūt asu fokusu no tuva attāluma.

Ātra, ļoti klusa: ar īpaši klusu soļu motoru, ko uzlabo papildu gaisma no Z ietvara, fokusēšanās ir ātra, precīza un klusa.

Lieliska video uzņemšanai: Fokusa izmaiņu radītais miglojums ir ievērojami samazināts, tādēļ fokusu iespējams mainīt neietekmējot fotouzņēmuma skata leņķi.

42 mm DX croppiedāvā 42 mm skata leņķi, kad to izmanto ar DX formāta Nikon Z fotokameru.

Viegli kontrolējama: kluso kontroles gredzenu var iestatīt, lai kontrolētu fokusu, apertūru, ekspozīcijas kompensēšanu jeb ISO.

Labi aizsargāta: noslēgta aizsardzībai pret putekļiem un ūdens pilieniem.

Reviews

Related Articles