0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

Apbalvots mūsu iecienītākais aprīkojums: DPReview Awards 2021

Uzvarētājs: Nikon Z9

Būdami lieli ciniķi, mēs DPReview bieži neslavējam produktus, taču Z 9 kamera ir atstājusi iespaidu uz mums visiem. Pat pirms tā nonāca pie mums, Z 9 specifikācija šķita kā vēlmju saraksts, kas sastāv no visām funkcijām, kuras vēlētos profesionāls fotogrāfs. Esam raksturojuši Z 9 kā bezspoguļu kameru, kas visvairāk no visām bezspoguļu kamerām līdzinās DSLR kamerai, pārsvarā tās ieskaujošā elektroniskā skatu meklētāja dēļ, taču tas nenozīmē, ka tā ir vecmodīga. Lai gan izmēra un svara ziņā tā līdzinās DSLR kamerām, Z 9 aizēno, piemēram, D5 un D6 gan funkciju, gan veiktspējas ziņā.

Vispamanāmākais uzlabojums nekustīgo fotoattēlu uzņemšanā (ne tikai salīdzinājumā ar D6, bet arī ar Z6/7 II) manāms automātiskajā fokusā. Z 9 kameras 3D AF Tracking sistēma uzlabo jau šobrīd nozarē vadošo DSLR automātiskā fokusa sistēmu un uzlabo to ar pilnu zonas aptvērumu un attīstīto priekšmetu atpazīšanu. Nepārtrauktā kadru uzņemšana līdz 20 kadriem sekundē Raw režīmā nozīmē, ka Z 9 spēj konkurēt ar tādām kamerām kā Sony a1 un Canon EOS R3, un tas tiek palielināts līdz 30 kadriem sekundē JPEG režīmā, un līdz pat 120 kadriem sekundē, ja neiebilstat pret zemāku izšķirtspēju līdz 11MP.

Nikon_Z-9_The_Product_of_The_Year_2021_DPREVIEW

Mēs gaidījām, ka Z 9 būs ātra un jaudīga kamera nekustīgajiem uzņēmumiem, taču negaidījām, ka tā būs arī tik ļoti jaudīga video uzņemšanas platforma. Z 9 spēj uzņemt video līdz 8K/60p ar 4K ProRes RAW no programmaparatūras atjauninājuma. Ātrums no tās grēdotā CMOS sensora palīdz samazināt rolling shutter efektu līdz minimumam. Nikon minēja, ka kamera spēs uzņemt 4K/30 video ilgāk nekā 2 stundas (darbojoties “normālā” temperatūrā) un līdz šim tas arī atspoguļojas mūsu video uzņemšanas pieredzē.

Sony a1 ieguva mūsu apbalvojumu par gada labāko augstākās klases kameru tās funkciju kombināciju, pierādītās veiktspējas un kompaktā izmēra dēļ. Z 9 ir lielāka un smagāka par a1, taču tā ir ievērojami lētāka par jebkuru no tās DSLR vai bezspoguļu ILC kameru sāncenšiem, un (pēc mūsu domām) lietotājiem draudzīgāka nekā vairums kameru. Konkurence ir laba lieta, un ar Z 9 Nikon ir pierādījis. ka ir spējīgs atgriezties tirgū. Tās ir lieliskas ziņas fotogrāfiem (lai kāds arī būtu jūsu iecienītākais zīmols), un Z 9 ir pienācīgs šī gada DPReview balvas par labāko produktu ieguvējs.

Article in English / Artikkel eesti keeles

Reviews

Related Articles