0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

RØDE PAZIŅO PAR WIRELESS PRO 

VISU LAIKU JAUDĪGĀKAIS BEZVADU MIKROFONS 

Šodien RØDE paziņoja par jaunu revolucionāru bezvadu mikrofonu sistēmu Wireless PRO, kas ir paredzēta filmu un satura veidotājiem. Vēl nesen RØDE izlaida Wireless ME — ideālo “ņem un dodies” mikrofonu satura veidotājiem, bet tagad prezentē spēcīgāko kompakto bezvadu sistēmu ar Wireless PROWireless PRO piedāvā vēl neredzētu funkciju kopumu, kāda nav nevienam citam mikrofonam, nemaz nerunājot par kompaktu bezvadu sistēmu, un nodrošina gan nākamā līmeņa audio kvalitāti, gan arī nepārspējamu daudzpusību mūsdienu prasīgajiem satura un filmu veidotājiem. Šis ir labākais bezvadu mikrofons, kas paceļ jaunos augstumos leģendārās Wireless GO sērijas mantojumu. 

WIRELESS PRO GALVENĀS FUNKCIJAS

 • Kompakta divkanālu bezvadu mikrofonu sistēma 
 • RØDE mūsdienīgā IV sērijas 2,4 GHz digitālā pārraide ar 128 bitu šifrēšanu, kas nodrošina kristāldzidru un neticami stabilu skaņu skata attālumā līdz 260 m (850 pēdām)
 • Universāla savietojamība ar kamerām, viedtālruņiem un datoriem 
 • 32 bitu plūsmas iekšēja ierakstīšana ar 32 GB iekšējo atmiņu, lai ierakstītu skaņu bez turētājiem jebkurā ierakstīšanas lietotnē 
 • Uzlabota laika koda iespēja ātrai un vienkāršai audio sinhronizācijai pēcapstrādes laikā 
 • Inteliģentā GainAssist tehnoloģija, elastīga izejas pastiprinājuma vadība un drošības kanāls, kas nodrošina nevainojamu skaņu, ierakstot tieši kamerā 
 • 3,5 mm Lavalier savienotāju bloķēšana pilnīgai drošībai 
 • Austiņu izeja ar iebūvētu līmeņa vadību 
 • TRRS ieeja austiņām vai citiem “balss pārraides” mikrofoniem uztvērējā, lai ierakstītu līdz trim audio kanāliem vienlaicīgi. 
 • Spraudņa strāvas noteikšana akumulatora darbības laika paildzināšanai
 • Pilns piederumu komplekts, kurā ir iekļauts viedais uzlādes futrālis, divi Lavalier II mikrofoni, kabeļi, MagClipGO magnētiskā stiprināšanas spaile un piederumu futrālis 
 • Vienkārša konfigurēšana datorā vai viedtālrunī, izmantojot RØDE Central
 • Izstrādāts un izgatavots RØDE precīzijas ražotnēs Sidnejā, Austrālijā. 

“2019. gadā Wireless GO bija pirmais patiesi bezvadu mikrofons, kas ienāca tirgū,” stāsta RØDE vadītājs Damjēns Vilsons (Damien Wilson). “RØDE bija pirmais uzņēmums, kas radīja kompaktu un viegli izmantojamu darbplūsmu, kas uz visiem laikiem mainīja audio tveršanas veidu satura veidotājiem. Wireless GO II to uzlaboja vēl vairāk, pievienojot neticamas jaunas funkcijas un nosakot jaunu kompaktā bezvadu audio standartu. Šodien šis ikoniskais mikrofons ir atkal sācis jaunu posmu ar Wireless PRO. Šajā jaunajā sistēmā nav palicis nekas no vecā, un tā satur neticami jaudīgas un noderīgas funkcijas, piemēram, integrētu 32 bitu plūsmas ierakstīšanu un uzlabotas laika koda iespējas tādā pašā kompaktā un viegli lietojamā formātā, ko ikdienā izmanto tūkstošiem satura veidotāju visā pasaulē.”

ĪPAŠI KOMPAKTS PROFESIONĀLIS BEZ VADIEM

Neņemot vērā plašo funkciju klāstu, Wireless PRO raksturo tāds pats kabatas formāts kā pārējiem RØDE kompaktā bezvadu klāsta modeļiem ar jaunu, slaiku izskatu (melns uz melna), kas nodrošina īpašu ieskatu. Tas ir pieejams divu kanālu komplektā ar diviem raidītājiem un uztvērēju un izmanto RØDE mūsdienīgo IV sērijas 2,4 GHz digitālo pārraidi un patentētu mikrolatentuma kodeku ar 128 bitu šifrēšanu, lai nodrošinātu kristāldzidru, neticami stabilu skaņu skata līnijā pat 260 m (850 pēdu). Integrētās spailes un iebūvētie apraides kvalitātes visvirzienu mikrofoni ļauj ātri paveikt iestatīšanu, un tie ir universāli saderīgi ar kamerām, viedtālruņiem un planšetdatoriem, datoriem un citām audioierīcēm, izmantojot analogo 3,5 mm TRS un digitālo USB-C izeju.

NEVAINOJAMA SKAŅA JEBKURĀ SCENĀRIJĀ

Wireless PRO piedāvā vairākas jaudīgas funkcijas, lai satura veidotājiem katru reizi nodrošinātu nevainojamas skaņas tveršanas iespēju. 32 bitu plūsmas iebūvētās ierakstīšanas iespējas ļauj lietotājiem ierakstīt tieši raidītājos bez skaņas apcirpšanas. Šī revolucionārā funkcija ļauj lietotājiem vienmēr iegūt tīru sesijas dublējumkopiju pat īpaši dinamiskos scenārijos un neiestatīt pastiprinājuma līmeņus pirms ierakstīšanas, labāk nekā iepriekš racionalizējot radošo darba procesu. 32 GB iekšējā atmiņa piedāvā vairāk nekā 40 stundu ierakstīšanas iespēju, un īpašas pogas uz raidītājiem īpaši vienkāršo ierakstu aktivizēšanu. 

Lietotājiem, kuri vēlas ierakstīt audio tieši kamerā, Wireless PRO nodrošina neskaitāmas funkcijas nevainojama audio tveršanai. Tas iekļauj RØDE novatorisko GainAssist tehnoloģiju, kas pirmoreiz tika ieviesta ar Wireless ME un izmanto inteliģentus algoritmus, lai procesa laikā automātiski vadītu audio līmeņus, nodrošinot vienmērīgu un līdzsvarotu izejas signālu un līdz minimumam mazinot apcirpšanas risku. Tam ir arī elastīga izejas vadība ar pieejamu milzīgu 30 dB pieauguma diapazonu, kas lietotājiem ļauj mikrofona izejas jaudu precīzi pielāgot kamerai, kā arī iepriekš konfigurēti kameras sākotnējie iestatījumi ātrai un vienkāršai iestatīšanai. Lai vairotu sirdsmieru, Wireless PRO piedāvā arī drošības kanāla funkciju, kas nodrošina par 10 dB zemāku skaņas signālu nekā primārais kanāls, ja signāls ir pārāk karsts un pārtrauc kameras ievadi.Šo funkciju kombinācija ļauj neticami viegli ierakstīt nevainojamu skaņu. Neatkarīgi no vēlamās darbplūsmas lietotāji var iestatīt WirelessPRO, lai nodrošinātu nevainojamo skaņu gandrīz jebkurā vidē vai scenārijā, tādējādi novēršot minējumus un nodrošinot lielāku radošo brīvību ierakstam.

IERAKSTĪŠANA UN SINHRONIZĒŠANA 

Lieliski papildinot iebūvēto 32 bitu plūsmas ierakstīšanas funkciju, Wireless PRO piedāvā uzlabotas laika koda sinhronizācijas iespējas, kas ļauj īpaši viegli sinhronizēt audio ar video pēcapstrādes laikā. Wireless PRO ir aprīkots ar iekšēju laika kodu ģeneratoru, kas ir viegli lietojams un nevainojami sinhronizē skaņu ar jebkuru kameru, tāpēc nav nepieciešamas sarežģītas un dārgas ārējās laika kodu sistēmas. To var viegli iestatīt datorā vai viedtālrunī, izmantojot RØDE Central, ar elastīgām konfigurācijas iespējām, kas ir piemērotas jebkurai ierakstīšanas konfigurācijai. 

VAIRĀK FUNKCIJU, LIELĀKA ELASTĪBA 

Papildus integrētajām jaudīgajām ierakstīšanas un uzlabotajām laika kodu iespējām Wireless PRO piedāvā arī daudz citu profesionālu funkciju, kas padara to unikāli elastīgu. Abiem raidītājiem ir bloķējami Lavalier savienotāji, kas gādā par pilnīgu drošību, izmantojot ārēju Lavalier vai citu mikrofonu ar bloķējamu savienotāju. Uztvērējs ir aprīkots ar spraudņa enerģijas noteikšanu, kas automātiski ieslēdz un izslēdz ierīci, sinhronizējot to ar savienoto kameru, un tādējādi pagarina akumulatora darbības ilgumu laukā. Uztvērēja 3,5 mm izeja darbojas arī kā austiņu izeja audio uzraudzībai (ar elastīgu izejas līmeņa regulēšanu) un austiņu vai cita TRRS “stāstītāja” mikrofona, piemēram, Lavalier, audio ieeja. Apvienotie un dalītie ierakstīšanas režīmi, marķieru nomešana un pielāgojamās pogas ir tikai dažas no funkcijām, kas padara Wireless PRO par jaudīgāko pieejamo bezvadu mikrofonu sistēmu. Wireless PROvar arī viegli konfigurēt datorā vai pa ceļam viedtālrunī, izmantojot RØDE Central papildprogrammu, kas lietotājiem ļauj to iestatīt jebkurā vietā tieši pēc nepieciešamības.

PILNS PRO PIEDERUMU KOMPLEKTS

Wireless PRO ir pievienots pilns Pro piederumu komplekts, kas lietotājiem nodrošina visu nepieciešamo tūlītējai ierakstīšanai. Tas iekļauj viedo uzlādes futrāli, kas ne tikai aizsargā raidītājus un uztvērēju pārvietošanas laikā, bet arī gādā, lai tie vienmēr būtu pilnībā uzlādēti, un atvieglo īpaši ātru datu pārsūtīšanu iekšējo ierakstu ātrai eksportēšanai uz datoru studijā vai uz vietas. Divi Lavalier II mikrofoni nodrošina apraides kvalitātes audio tveršanu, un MagClip GOmagnētiskās spailes ļauj raidītājus elastīgi piestiprināt izpildītājiem vai uztvērēju pie ierakstīšanas ierīces. Tam ir arī trīs augstas kvalitātes pūkaini pretvēja aizsargi ierakstīšanai vējainā laikā, visi nepieciešamie kabeļi savienošanai ar kamerām, tālruņiem un citām ierīcēm, kā arī ērts futrālis šo piederumu drošai glabāšanai. Wireless PRO ir izstrādāts un izgatavots RØDE precīzijas ražotnēs Sidnejā (Austrālijā), un tā ražošanā ir izmantoti augstākās kvalitātes komponenti.WirelessPRO nosaka jaunu, ļoti augstu standartu kompaktajam bezvadu audio. Neviens cits mikrofons nepiedāvā tik plašu jaudīgu funkciju klāstu un negarantē nevainojamu skaņu jebkuros ierakstīšanas apstākļos kā Wireless PRO, apliecinot, ka RØDE ir līderis novatorisku audio risinājumu jomā mūsdienu satura veidotājiem.

Reviews

Related Articles