0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

Insta360 sadarbojas ar Floorfy, radot jaudīgas 360 grādu virtuālās ekskursijas

Insta360 ir paziņojis par ilgtermiņa stratēģisko partnerību ar Floorfy, kas uzņēmumiem visā pasaulē nodrošinās mūsdienīgus virtuālo ekskursiju risinājumus. Pateicoties šai sadarbībai, Floorfy lietotāji var izmantot Insta360 galveno virtuālo ekskursiju kameru Insta360 ONE RS 1-Inch 360 Edition un Insta360 X3 iespējas, lai izvirzītu savu nekustamā īpašuma biznesu jaunā līmenī.

Virtuālo ekskursiju izveide ar Floorfy

Floorfy specializējas noderīgu risinājumu nodrošināšanā nekustamā īpašuma aģentiem. Tas piedāvā virkni pakalpojumu, tostarp automātiskas 3D virtuālās ekskursijas, stāvu plānus, privātus nekustamā īpašuma videozvanus, komerciālus videoklipus, automatizētus īpašumu aprakstus, virtuālu mājas inscenējumu un citus pakalpojumus. Visi Floorfy sniegtie pakalpojumi ir pieejami 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā, tas nozīmē, ka aģenti var veidot saturu jebkurā laikā.

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

Vizuālās pieredzes robežu paplašināšana

Sadarbība starp Insta360, kas ir pazīstama ar savu 360 grādu kameras pieredzi, un Floorfy apvieno abu pušu zināšanas, lai ļautu nekustamā īpašuma aģentiem bez piepūles 360 grādu leņķī veidot ļoti sīkus ierakstus par īpašumiem un izveidot reālistisku, aizraujošu virtuālo ceļojumu. Insta360 kameras ir tieši integrējamas Floorfyvirtuālo ekskursiju programmatūrā, un tās pat tiek pārdotas kā uzņēmuma pakalpojumu pakešu daļa.

Iedvesmojošu darbu radīšana

Virtuālās ekskursijas

Virtuālās ekskursijas ir revolucionāra digitāla platforma, kas ir izstrādāta, lai, izmantojot rūpīgi uzņemtus 360 grādu fotoattēlus, imitētu reālu apskates pieredzi uz vietas. Šie attēli tiek veidoti, izmantojot augstas kvalitātes programmatūru, lai nekustamā īpašuma aģenti varētu autentiski un efektīvi attēlot īpašuma estētiku, krāsu shēmas un apdari.

Izmantojot tādas kameras kā Insta360 ONE RS 1-Inch 360 Edition un Insta360 X3Floorfy lietotāji var rūpīgi iemūžināt katru īpašuma detaļu, izveidot virtuālu, fotoreālistisku un izmēros precīzu īpašuma attēlojumu un piedāvāt klientiem reālistisku un aizraujošu veidu, kā iepazīt īpašumu.

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

Automatizēti stāva plāni

Izmantojot Floorfy automatizēto stāvu plānu iespēju, nekustamā īpašuma aģenti var ātri ģenerēt precīzus stāvu plānus bez laikietilpīgiem manuāliem mērījumiem un rasējumiem. Insta360 kameru integrācija racionalizē procesu, taupot nenovērtējamo laiku un resursus, vienlaikus nodrošinot skaidru un pamatīgu vizuālu īpašuma izkārtojuma un izmēru attēlojumu.

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

Virtuālais mājas inscenējums

Floorfy arī uzlabo īpašuma prezentācijas ar virtuālo mājas inscenējumu. Šī novatoriskā funkcija digitāli iekārto un dekorē īpašumus, lai radītu spilgtu priekšstatu par potenciālo mājokli un ļautu pircējiem iztēloties savu dzīvi šajā telpā. Tas var būtiski ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesu.

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

No uzņemšanas līdz publicēšanai: rokasgrāmata soli pa solim

Ar Insta360 kameru, statīvu un mobilo ierīci aģenti īsā laikā var izveidot augstas kvalitātes virtuālas aizraujošas ekskursijas. Šajā rokasgrāmatā ir aprakstīti visi virtuālo ekskursiju uzņemšanas un kopīgošanas soļi, izmantojot Floorfy rīku.

1. Uzņemšana

Lejupielādējiet lietotni Floorfy no App Store vai Google Play veikala. Pēc pieteikšanās noklikšķiniet uz pogas “+”, lai ievadītu nosaukumu, norādiet attālumu no zemes līdz kamerai (iesakām 150 cm) un savienojiet savu Insta360 virtuālās ekskursijas kameru ar tālruni, izmantojot Wi-Fi. Nospiediet slēdža pogu vai ierakstīšanas pogu tālrunī, lai uzņemtu ainu, pēc tam pārvietojieties uz nākamo pozīciju un atkārtojiet. Šādi rīkojieties, līdz esat iemūžinājis visu īpašumu!

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

2. Ģenerēšana

Kad esat pabeidzis uzņemšanu, izmantojiet lietotni Floorfy, lai izveidotu 3D virtuālo ceļojumu, īpašuma stāva plānu, HD fotoattēlus vai reklāmas video. Izmantojot šos līdzekļus, varat demonstrēt savu īpašumu un izveidot precīzus stāvu plānus, kā arī saistošus nekustamā īpašuma videoklipus.

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

3. Reklamēšana

Kopīgojiet savu virtuālo ceļojumu nekustamā īpašuma portālos, tīmekļvietnēs un sociālajos tīklos, lai sasniegtu plašāku auditoriju. Varat izmantot arī videozvanus un atvērto durvju dienu pasākumus, lai veicinātu attālinātus apmeklējumus, ļaujot potenciālajiem klientiem virtuāli iepazīties ar īpašumu. Pārsteidziet klientus ar savām 3D virtuālajām ekskursijām, izmantojot koplietojamās saites vai iestrādātos kodus.

Nekustamā īpašuma tirgū vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešamas novatoriskas stratēģijas, un Insta360un Floorfy partnerība to nodrošina. Izstrādājot izcilu virtuālo ekskursiju risinājumu, šī sadarbība jūsu nekustamā īpašuma projektus izvirzīs jaunā līmenī. Veidojiet savu nekustamā īpašuma tirgvedību jaunā līmenī un izpētiet vairāk iespēju ar Insta360 un Floorfy jau šodien!

Floorfy Insta360 Nekustamais īpašums

Nākotnes tehnoloģijas

2015. gadā dibinātais uzņēmums Insta360 rada drosmīgi novatoriskus produktus, kas ļauj cilvēkiem iemūžināt un kopīgot savu dzīvi. Insta360 Enterprise ir apņēmies izpētīt jaunākās tehnoloģijas un piedāvāt partneriem augstas kvalitātes viegli lietojamus un efektīvus attēlveidošanas risinājumus un pielāgotus pakalpojumus.Insta360 ir dažādu nozaru transformācijas virzītājs, bez problēmām integrējot 360 grādu kameras tradicionālajās darba plūsmās. Insta360 piedāvātie uzņēmuma pakalpojumi ir plaši pazīstami dažādās jomās, tostarp nekustamā īpašuma, AEC, mobilās kartēšanas, VR tiešsaistes straumēšanas un Google Street Viewjomā. Uzņēmums ir sekmīgi veicis tehnoloģiskus uzlabojumus saviem partneriem vairāk nekā 14 nozarēs un gandrīz 100 valstīs un reģionos visā pasaulē, sasniedzot jaunas virsotnes.

Raksts angļu valodā.

Reviews

Related Articles