0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

NIKON IZZIŅO KAMERU Z 9 FLAGSHIP

Līdz šim modernākā Nikon bezspoguļa kamera ir paredzēta tiem, kuri cenšas attīstīt savas profesionālās fotografēšanas iemaņas

“Z 9 ir mūsu līdz šim modernākā kamera. Tā pārspēj visu šobrīd pieejamo”

Londonā, Apvienotajā Karalistē, 2021. gada 28. oktobrī. Nikon šodien izziņoja Z 9 — savu līdz šim modernāko jauno kameru. Z 9 ir nozīmīgs posms gan Nikon, gan profesionālās fotografēšanas jomā. Bezspoguļa kamerai ir jauns, Nikon inženieru izstrādāts 45,7 MP pilna kadra CMOS sensors un īpaši ātrs EXPEED 7 procesors. Tai ir Nikon līdz šim vismodernākā automātiskā fokusa sistēma un 3D izsekošana, klasē labākās video iespējas, izcils elektroniskā skatu meklētāja displejs, ātrums līdz 120 kadriem sekundē ar pilnu automātisko fokusu un ekspozīcijas mērīšanu u. tml.

Nikon-Z-9

Līdz ar Z 9 Nikon paziņo arī par NIKKOR Z 100—400 mm f/4,5—5,6 VR S — pirmo Z sērijas superteleobjektīvu tālummaiņas objektīvu un stiprinājuma adapteru FTZ II, kas vēl vairāk uzlabo esošā stiprinājuma adaptera FTZ lietošanas iespējas.

Z 9 ir paredzēts tiem, kuri vēlas atklāt fotogrāfijas un video robežas. Tas ir lieliski piemērots dzīvās dabas, sporta un fotožurnālistikas profesionāļiem, kuriem ir nepieciešams izcils elektroniskais skatu meklētājs (EVF), automātiskais fokuss (AF) un darbspēja, kā arī izturības rādītāji, kas pārsniedz pat D6. Z 9 ir noderīgs arī modes un reklāmas profesionāļiem, kuriem ir svarīgi pilnībā izpaust savu radošumu augstas izšķirtspējas fotoattēlos un video, kā arī video veidotājiem, kuri vēlas iegūt kvalitatīvu rezultātu efektīvā un elastīgā ražošanas vidē.

“Tikai dažas kameras patiesi maina aktualitātes, taču šī noteikti ir viena no tām. Pateicoties Z 9 neparastajai apstrādes spējai, ātrumam, mākslīgā intelekta tehnoloģijām un ergonomikai, fotogrāfi var pārvarēt ar apgaismojumu, objektiem un apkārtējo vidi saistītas problēmas kā vēl nekad agrāk. Izmantojot kameras tehniskās iespējas, profesionāļi varēs sasniegt jaunu līmeni.”

Z 9 galvenās funkcijas

Nikon-Z-9

Klasē labākā automātiskās fokusēšanas un izsekošanas veiktspēja
493 punktu automātiskās fokusēšanas sistēma iekļauj 405 automātiskās zonas AF punktus — piecreiz vairāk nekā Z 7 II, un 10 AF zonas režīmi ļauj lietotājiem pilnveidot AF iestatījumus jebkuram darbam. Savukārt dziļās mācīšanās mākslīgais intelekts nodrošina vismodernāko vienlaicīgu līdz pat deviņu dažādu objektu veidu noteikšanu. Tas tiek apvienots ar 3D izsekošanu — pirmo reizi Nikon bezspoguļa kameru klāstā —, lai ļautu iemūžināt katru svarīgāko mirkli. Z 9 izstrādātāji saprot, kas tiek fotografēts, un kamera uzreiz reaģē uz objekta pozīcijas, orientācijas vai ātruma izmaiņām — no cilvēkiem un to sejas vaibstiem līdz dzīvniekiem un transportlīdzekļiem.

Jaunas video iespējas
Z 9 neticamā attēlveidošanas jauda ļauj lietotājiem kamerā ierakstīt izsmalcinātus pilnkadra 8K 24 līdz 60p un 4K 24 līdz 120p video un time-lapse filmas. 8K videoierakstus ar ātrumu 30p var ierakstīt līdz pat aptuveni 125 minūtēm vienā reizē, tas ir vislielākais ilgums bezspoguļa kamerām . Turklāt kamera ir saderīga ar ProRes 422 HQ ierakstīšanas formātu, kas droši atbilst visdažādākajām video ražošanas prasībām. Gaidāmais programmaparatūras atjauninājums ļaus ierakstīt RAW 8K video īpaši vienmērīgā 60p kvalitātē . Pieejama pilnīga AF un automātiskās ekspozīcijas (AE), un acu uztveršanas AF atbalsta filmēšana, jo Nikon jaunais N-RAW formāts ļauj mazināt datņu izmērus.

Jaudīgs ātrums
Uzņemiet fotogrāfijas vairāk nekā 1000 kadru pilnas izšķirtspējas RAW formātā ar ātrumu 20 kadri sekundē vienā sērijā. Jaunajā C+ režīmā ir iespējams arī uzņemt līdz 120 kadriem sekundē ar aptuveni 11 MP attēlu JPEG normālā kvalitātē ar pilnu AF/AE atbalstu. Pasaulē ātrākais skenēšanas ātrums praktiski novērš slīdošā slēdža izkropļojumus līdz tādam līmenim, ka mehāniskais aizvars ir likvidēts. 1/32000 aizvara ātrums apvienojumā ar kameras iespēju fotografēt ar ISO 64 nodrošina neticamu lauka dziļumu pat īpaši spilgtas gaismas apstākļos.

Pastāvīga redzamība reāllaikā
Z 9 ir aprīkots ar spilgtāko (3000 nit) elektroniskā skatu meklētāja displeju ar divplūsmu tehnoloģiju, kas vienmēr nodrošina dzīvīgu fotogrāfiju uzņemšanu bez aptumšošanas, lai fotogrāfi nekad nepalaistu garām nevienu mirkli. Z 9 displejs nodrošina patiesi nepārtrauktu reāllaika attēlu, tas nozīmē, ka lietotājs redzēs, ja fotografējamais objekts kustas vai fotografējamajā ainā ir vismazākās izmaiņas.

Nikon-Z-9-supertele

Ergonomika un izturība
Vēl viens Nikon jaunums: Z 9 ir aprīkots ar četrasu vertikālās un horizontālās nolieces monitoru, kas ļauj fotogrāfiem pielāgoties mirklim ar ātru un elastīgu kadrēšanu. Kameras ergonomika, piemēram, pogu izkārtojums, ir pilnveidota un uzlabota, ņemot vērā profesionālu fotogrāfu ieteikumus. Savukārt tā izturība ir lielāka nekā D6, nodrošinot, ka lietotāji var iemūžināt visu pat skarbos apstākļos. Jaunā AF režīma poga ļauj lietotājiem pārslēgt AF režīmu un AF apgabala režīmu fotografēšanu ar skatu meklētāju, savukārt augšējais un aizmugurējais LCD vadības panelis un galvenās pogas tiek izgaismotas, nospiežot ieslēgšanas slēdzi, lai tumsā viegli varētu mainīt iestatījumus.

NIKKOR Z 100—400 mm f/4.5—5.6 VR S

Ātrs, ass un daudzpusīgs Nikon Z kameru palīgs. NIKKOR Z 100—400 mm f/4,5—5,6 VR S fokusējas ātri un klusi, lai pilnīgi precīzi izsekotu ātri kustīgus objektus, pat ja tie pārvietojas neregulāri. Tā 100—400 mm telefoto tālummaiņas diapazons un izcila optiskā veiktspēja nodrošina izcilus rezultātus visdažādākajās situācijās neatkarīgi no tā, vai objekts ir relatīvi tuvu vai tālu. Turklāt jaudīgā VR veiktspēja, kas ir līdzvērtīga 5,5 pieturpunktiem, ļauj fotogrāfiem fotografēt ar lēnākiem slēdža ātrumiem, nezaudējot asumu. Minimālais fokusa attālums ir tikai 0,75 m platleņķa tālummaiņas diapazona galā un 0,98 m ar pilnu tālummaiņu.

Kameras stiprinājuma adapters FTZ II

Stiprinājuma adapters FTZ II vēl vairāk uzlabo esošā adaptera FTZ lietojamību, pateicoties vienkāršotam dizainam. Kamera atbalsta aptuveni 360 NIKKOR F objektīvus, sākot ar AI tipu, ļaujot izmantot esošos NIKKOR F objektīvus ar Z sērijas kamerām. Kameras stiprinājumu FTZ II var izmantot kopā ar vertikālo rokturi un dažādiem video piederumiem, un tas ļauj mainīt objektīvus, nenoņemot kameru no statīva.

Z 9 papildfunkcijas

• Kompakts korpuss: par 20% mazāks nekā D6, ar ērtu rokturi, kas nodrošina drošu satvērienu horizontālai un vertikālai foto un video uzņemšanai
• Veidots no magnija sakausējuma, kas nodrošina maksimālu izturības un viegluma līdzsvaru
• Plašais hermētiskais blīvējums nodrošina kameras, Z sērijas objektīvu un stiprinājuma adaptera drošību neatkarīgi no apstākļiem
• Vadošs pārklājums rada magnētisko lauku, kas aktīvi atgrūž putekļu daļiņas no sensora
• Standarta ISO diapazons no 64 līdz 25 600 (paplašināms līdz 32—102 400, ekvivalents) apvienojumā ar uzlabotu trokšņu mazināšanas algoritmu un kamerā iebūvētu mirgošanas mazināšanu

Reviews

Related Articles