0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

Nikon Z 5 ir labākais ieguldījums pilna kadra bezspoguļa fotoaparātā

Kad brīvdienu pirkumi liek cenām pazemināties, Nikon Z 5, iespējams, ir pašlaik tirgū pieejamais labākais ieguldījums pilna kadra bezspoguļa fotoaparātā.

Kopš 2020. gada jūlija par 1399 EUR pārdotais Z 5 daudz neatpaliek salīdzinājumā ar savu dārgāko brāli Z 6 un, ņemot vērā sezonas atlaidi, FOTOakadeemia to piedāvā par 1199 EUR.

Otrs pretendents uz šo nosaukumu ir Canon EOS RP, kas ir iesācēju līmeņa pilna kadra bezspoguļa fotoaparāts par 1199 EUR. RP ir nedaudz mazāks, ievērojami vieglāks un nodrošina nedaudz vairāk megapikseļu. Tomēr Z 5 sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, tam ir pret vides apstākļiem aizsargāts korpuss, kas nodrošina iespēju fotografēt izaicinājumu pilnos apstākļos, – un Nikon ar to lepojas. Otrkārt, tam ir divas karšu ligzdas, kas nozīmē, ka jums ir rezerves variants fotografējot un filmējot, saglabājot datus kartes atteices gadījumā, vai, kā tas ir manā gadījumā, iespēja fotografēt tajās dienās, kad ejat ārā uzņemt dažas fotogrāfijas, aizmirstot, ka vispirms jāievieto SD karte atpakaļ fotoaparātā. Treškārt, tam ir korpusa stabilizācija, kas nodrošina skaidrākus kadrus manuālā režīmā un mazāku aizslēga ātrumu, fotografējot bez statīva.

Ja jūs ņemat vērā arī augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju, Z 5 gandrīz noteikti ir labāka izvēle nekā RP. Kā dārgs iesācēja līmeņa aparāts vai kā papildinājums jūsu esošajiem Nikon bezspoguļa fotoaparātiem Z 5 ir lieliska izvēle, un par šādu cenu pašlaik ir īstais brīdis to iegādāties.

Artikkel eesti keeles.

Reviews

Related Articles