0,00 €

Ostukorvis ei ole tooteid.

Labpano VR Kamera – jaudīgāka un elegantāka Pilot One (EE, Enhanced Edition (uzlabotā versija))

IP65 reitings, ūdensnecaurlaidīga, izturīga pret putekļiem, pretkorozijas aerosols

Pilot One (EE) ir ar alumīnija sakausējuma korpusu, lai nodrošinātu lielisku izturību. Tā ir ar IP65 ūdensnecaurlaidību, tādēļ spējīga darboties skarbos apstākļos.

Spēj veidot 8K attēlus

Pilot One (EE) izmanto 4 Sony 1/2.3” 12 MP sensoru komplektus un īpaši augstas precizitātes optiskās lēcas, mūsu veidoto Android bāzes Pilot OS operētājsistēmu un MI algoritmu kopumu. Ir iespējams manuāli pielāgot EV, ISO, kadru salikšanas distanci un citus parametrus vai arī izmantot mūsu HDR režīmu, lai bez piepūles iegūtu labākus rezultātus.

360°-grādu-kamera-Riga
Park Inn by Radisson Residence Riga Barona. 360° fotoattēlu uzņēma Pilot One EE

Pilot One (EE) izmanto 2,2 collu ekrānu (augstums – 127 mm, svars – 395 g), un tas ir radīts, lai veiktu kompleksas āra vides panorāmas straumēšanu. Ar izturīgu alumīnija sakausējuma korpusu, IP65 aizsardzības vērtējumu, ūdensnecaurlaidību, izturību pret putekļiem, aprīkota ar ārējo dzesēšanas sistēmu, kas bez piepūles nodrošina darbību 0 °C zemā temperatūrā un 45 °C augstā temperatūrā. Tā integrē video uzņemšanu, montāžu un dalīšanos ar saturu, lai palīdzētu nodrošināt vieglu satura radīšanu, un ir ļoti piemērota vlogošanai un mobilajai straumēšanai.

360°-grādu-kamera

Autonoma 4K straumēšana Facebook/YouTube

Ar ethernet kabeļa un duālās joslas Wi-Fi savienojumiem Pilot One (EE) nodrošina iespēju jebkuram straumēt 4K panorāmas saturu lielākajās sociālo tīklu platformās. Pieslēdzieties savam kontam un ar vienu klikšķi straumējiet Facebook/YouTube vai citās tiešraides satura platformās. Tiek atbalstīta vienlaicīga straumēšana un ierakstīšana.

360°-grādu-kamera

PilotLive 8K

Pilot sērijas kameras spēj straumēt līdz pat 8K izšķirtspējas panorāmas video ar vienu klikšķi. Labpano revolucionārā algoritma dēļ nav nepieciešams izveidot sarežģītus savienojumus ar serveri un maksāt par mākoņservera pakalpojumiem, ar Labpano PiPlayer Labpano iespējams skatīties 8K tiešraides savā datorā vai VR ierīcēs.

360°-grādu-kamera

PilotSteady™ stabilizācija

Pilot One (EE) ir viena no pirmajām 360° kamerām, kas veic reāllaika stabilizāciju, straumējot 360° VR. Patentētā PilotSteady™ stabilizācija kopā ar mūsu viedo vibrāciju kompensācijas algoritmu un iebūvēto 9 asu žiroskopu sniedz reāllaika labojumus un automātisku video attēlu kompensāciju.

360°-grādu-kamera

Pilot Open sistēma

Pilot One (EE) izmanto mūsu pielāgoto Android operētājsistēmu. Pilot One sistēma sniedz iespēju attīstīt un pielāgot dažādas kameras funkcijas, lai atbilstu jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām. Ar vairāk resursiem un pievienojoties jauniem biznesa klientiem, Pilot One (EE) kļūst par efektīvu rīku visiem.

360°-grādu-kamera

Iebūvēta augstas precizitātes GPS,Vienkārša ielas skatu uzņemšana

Pilot One (EE) ir visefektīvākā 8K 360° kamera ielas skatu fotogrāfijām. Kamerai nav nepieciešams ārējais GPS modulis, jo tajā ir iebūvēts augstas precizitātes GPS, jaudīgs procesors un reāllaika attēlu salikšana, tā ģenerē premium kvalitātes 8K attēlus ātrumā līdz 7 kadriem sekundē un ļauj tiešu augšupielādi no kameras, padarot to nepārspējamu veiktspējas, lietošanas vienkāršības un pārnēsajamības ziņā.

360°-grādu-kamera

PilotTour

Virtuālo ekskursiju radīšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Bāzēta uz jaudīgu V-SLAM algoritmu un vairākiem vizuālajiem sensoriem, Pilot One (EE) ir spējīga noteikt iekštelpu pozīcijas ar precizitāti centimetros. Atbrīvojieties no maksas platformām un lēnas apstrādes, izmantojiet Pilot One (EE)lai automātiski ģenerētu organizētu virtuālo ekskursiju un dalītos ar to sociālajos tīklos vai nekavējoties to ievietotu savā mājaslapā.

360°-grādu-kamera

″Pilot″ Programma

Pilot One (EE) ir 360° grādu kamera, kas attīstās. Jūs regulāri saņemsiet programmatūras/programmaparatūras atjauninājumus, kas nodrošina labāku veiktspēju un pat dažreiz iekļauj jaunas funkcijas.

360°-grādu-kamera

Article in English

Reviews

Related Articles